I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

01/03/2014

PAGALIAU PAVASARIS
Mane tikriausiai užgriaužtų sąžinė taip stipriai, jeigu čia neparašyčiau dar ilgiau, taip, kaip griaužė ir dėl pastarųjų savaičių pasimetimo.
Pirmiausia,buvau pasimetusi dėl dailės mokyklos baigiamojo, atrodė, jog per peržiūras jau viską žinau ir jaučiau ginimosi kvapą, pasirodo taip nebuvo. Trečiadienį sėdėdama patogiame foteliuke prie auklėtojos stalo, sulaukiau apšvietimo iš aukščiau, kitaip nepavadinsiu - tai BAAAM. Džiaugiuosi, nes pagaliau tvirtai žinau ką noriu daryti ir turiu viziją  - žinoma, tikiuosi minimalių pasikeitimų, tad jau šį trečiadienį pradėsiu kūrybinį procesą, kuriam realiai turime mažiau nei 3 mėnesius, bet kaip visada: work hard - party hard.
Antra, pastarosiomis savaitėmis gyvenau be jokio rėžimo, pramiegojau pamokas, mokiausi iki paryčių ir tokiai mokymosi metodais tikrai nieko gero neišmokau. Viso to didžiausias minusas, kad vaikštau tamsiais paakiais ir pastoviai snūduriuoju. 
Nebenoriu taip daugiau kankintis, todėl atsižvelgiant į tai, kad prasidėjo pavasaris, antradienį prasidės pasninkas, reikia kažką daryti. Pradėsiu nuo gero ir naudingo miego bei sveikesnio maisto, bei maitinimosi rėžimo. 
Tad išpirkusi savo nuodėmes, nebekankinama gėdos jausmo, galiu čia rašyti laisviau. 
xx.

0 komentarai (-ų):

Post a Comment

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS