I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

17/03/2014

GIMTADIENIS!!!!
Kaip keista dabar sakyti, kad jau gimtadienis. Ne ne, ne tas ilgai lauktasis šešioliktas. O kitas... Šiandien sueina metai, kai rašau šį veikalą. Metai, kai kasdien kvėpuoju "we are young" ritmu. Kaip keista, kad nors karta to nemečiau, ir didžiuojuosi.
Noriu tarti didelį AČIŪ visiems žmonėms, kurie iškentė amžinas kalbas apie madą, svajojimus apie ateitį, kliedėjimus apie drabužius ir amžinus pažadus rašyti dažniau.. AČIŪ draugams, kurie kantriai įamžino visus outfitus ir turėjo kantrybės su mano pedantiškumu. AČIŪ, kad esate ir buvote. AČIŪ už nuostabius komentarus, paskatinimus ir teisingą kritiką. 
Tikiuosi, kad tinklaraštis gyvuos dar ilgai ir gyvybingai!


Tikriausiai pati geriausia "metinių" dovana yra itališkas vogue ir kitos lauktuvės! 

xx.

2 comments:

  1. Akį patraukė pirma nuotrauka :p kokios nuomonės apie KIKO? norėjosi išbandyti, tik mažai teko girdėt apie tuos produktus :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. kol kas išmėginau tik lupų pieštuką ir lupų dažus, tikrai nenuvylė. manau, kad kainos ir kokybės santykis yra nepriekaištingas. o ir įpakavimai verti dėmesio :)

      Delete

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS