I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

09/02/2014

RYTAS
Tikriausiai tai tektų pavadinti ryto išbandymu. Nes dabar sėdžiu ant grindų, susikrovusi, tiesiogine šio žodžio prasme, visus plaukus ant radiatoriaus ir tikiuosi kad jie taip greičiau pradžiūs. Taip atsitinka, kai neklausai, ką šneka mama. Ir dažniausiai rytas nebūna pats geriausias metas netikėtumams. 
Taigi, prabėgo dar viena labai smarki savaitė. Eilinį syki visur skubėjau. Kadangi trečiadienį manęs laukia eskizų peržiūra dailės mokykloje - prie visų šios savaitės darbų turėjau pridėti ir eskizų piešimą. Jau baigiu priprasti prie staiga užklupusio greito gyvenimo tempo. Vis sunkiau susitaikyti su mintimi, jog tai paskutinieji mėnesiai dailės mokykloje ir paskutiniosios galimybės pakeisti darbų kokybę. O ką jau kalbėti apie gimnaziją, papildomos matematikos ir anglų kalbos pamokos, tarybos rinkimai, kurių mano reprezentacinį video galite pamatyti čia. Pastarosiomis dienomis gyvenimą galėčiau pavadinti iššūkiu, o iššūkius aš mėgstu!
Turėčiau jau bėgti ruoštis toliau, nes plaukai pradžiuvo. Ir dar noriu pridurti, kad vyksta mamos ir dukros blogo 39nineteen konkursas, kuriame dalyvauja viena iš mano mėgiamiausių tinklaraštininkių - Gabrielė Gzimailaitė (blogą galite išvysti čia). PADĖKITE GABRIELEI LAIMĖTI GALIMYBĘ NUVYKTI Į PARYŽIŲ, spauskite ant nuorodos ČIA, o patekę į puslapį spustelėkite VOTE, balsuoti galima kas 24 valandas. 
iki.

0 komentarai (-ų):

Post a Comment

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS