I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

02/02/2014

LAŠAS PO LAŠO
Pagaliau baigėme pirmąjį pusmetį. Kadangi pastarosios dvi savaitės buvo visiška sumaištis, tai čia dažnai nesilankiau, o bloglovin aplankiau tik kelis kartus.
O dar tas nenaudėlis oras, kieme toks šaltis, kad norisi tik sėdėti namuose ir niekur nelįsti. Kai kieme -20 ir dar žvarbus vėjas, neįmanoma nei vienos outfito nuotraukos padaryti, o ką jau šnekėti apie normalesnius drabužius. Norint išeiti iš namų ir kieme nesušalti per 10minučių, reikia ilgai vyniotis šaliką, apsivilkti pačią storiausią striukę ir net nereaguoti į tai, jog nuo vėjo stiprumo ausyse nebėra ausinių.
Na, pagaliau galėsime džiaugtis kiek šiltesniais ir "patogesniais" orais, galbūt atsiras noras ir kur nors išeiti su draugais, ar bent jau anksčiau atsikelti prieš mokyklą, nes net baisu išlipti iš lovos.
Dar, kas vakarą prieš užmiegant, kankina dailės baigiamojo darbo mintys ir nežinomybė, todėl labai prašau po šiuo įrašu, komentaruose palikite savo, ar šiaip gražius Tumblr, Weheartit, Pinterest, ar kitas inspiracijos duodančias internetines priemones. Būsiu labai dėkinga.
labanakt.


3 comments:

 1. Anonymous2/2/14 23:42

  http://whatdoesmymindsay.tumblr.com/
  :)))))) prašom.

  ReplyDelete
 2. http://marggrig.tumblr.com/

  ReplyDelete
 3. Anonymous3/2/14 16:50

  http://organicafe.tumblr.com

  ReplyDelete

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS