I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

05/01/2014

VILNIUS
Tikiuosi, kad esate sveiki ir gyvi po Naujųjų, susilaikymo nuo maisto ir begalės kitų kankinančių dalykų, kuriems pasiryžtame kiekvienų metų pradžioje. Kaip anksčiau ir minėjau - šie metai prasidėjo puikiai, o tęsiasi dar geriau. Galvoje sukasi tolimi ateities planai, o paruoštos knygos su nedideliu nusivylimu laukia pirmųjų pamokų šiais metais. Taigi, šventinės nuotaikos nepavyko taip lengvabūdiškai nusikratyti ligi šiolei, nes penktadienį su drauge Kotryna, kaip ir planavome, pasukome Vilniaus link. Niekingos kelionės tikslas pavirto visai prasmingu ir įsimintinu. Ilgi pasivaikščiojimai, nemažai nuotraukų, šilta kava ir ŠMC ekspozicijos aplankymas - visa tai, ko reikėjo nuostabioms atostogoms užbaigti. Pastaruosius du mėnesius visiškai negėriau kavos, tai buvo gana keista, nes balintos kavos puodelis buvo vienas mėgiamiausių rudens aksesuarų. O kavinės - geriausios namų darbų atlikimo ir susitikimo vietos. Šiuos nemažus pokyčius nulėmė ne viena priežastis, kuriai penktadienį turėjau pasipriešinti su dideliu malonumu.Vilniaus Harrords - taip išsireiškiau išvydusi Du broliai saloną, atrodo kerinčiai ir išskirtinai. Iš toli švytinčios per du pastato aukštus besitęsiančios lemputės atkreipia kone kiekvieno praeivio dėmesį.


Vakarinė sostinė, begalės juoko, įkvepiančios fotografijos, parodos, išsiilgti pašnekesiai ir neaprėpiamai daug šiltų emocijų. Viskas nesutelpa į vieną blogo įrašą, nes laukia ir tos dienos outfito apžvelgimas.
Viso!

P.S. jeigu norite rasti daugiau kasdieninių nuotraukų, sekite mane instagram @urbonaviciute

0 komentarai (-ų):

Post a Comment

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS