I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

02/01/2014

NAUJI METAI - NAUJI BATAI
Jūs, kaip ir aš, daugiau ar mažiau šventėte naujuosius metus. Vieni pasirinko juos sutikti su trenksmu ar milžinišku šurmuliu, na, o kiti ramiai pasitiko 2014 bežiūrint televizorių ir nostalgiją sukeliančius filmus. Antrasis variantas man prilipo labiau, po apsivalgymų ir bemiegių naktų per šventes, organizmas prašė ilgo miego bei šiltų pižaminių kelnių. Naujametinių filmų bei laidų maratonas tikrai padėjo ramiai sutikti naujuosius. Nors pasiūlymas kažkur šėlti tikrai buvo ne vienas, artimiausi draugai susitaikė, su ta mintimi, kad nesu linksmybių fanatikė. 
Naujųjų metų naktis prasidėjo tikslų ir vilčių rašymu, ilgais pokalbiais bei pasveikinimais. Su viltimi, jog 14 tikslų nugulusių baltame popieriuje - bus įgyvendinti. Su Jumis pasidalinsiu tik keliais, aktuoliausiais tikslais:
♥ stengtis kalbėti kuo taisyklingiau, nes žmonės kilę iš Panevėžio neaiškiai taria žodžius, dėl ko kartais išvykus būna gėda ar nemalonu.
♥ rašysiu blogą, ir pasistengsiu kelti daugiau nuotraukų su kasdieniniais drabužių deriniais, nes jie kartais būna įdomūs bei įkvepiantys.
♥ skaitysiu daug teigiamos literatūros, kurios patirtis padės man rašyti bei paveiks mane motyvuojančiai.


Tikriausiai pažadai neatspindi esmės, kurią suteikia Naujieji Metai.
Noriu padėkoti kiekvienam iš Jūsų už tai, kad esate čia, už tai, kad įkvepiate toliau rašyti, teisingai kritikuojate, pataisote jeigu suklystu, dalinatės savąją patirtimi, skaitote mano blogą ir begales kitų dalykų, kurie suburia visas geras ir blogas emocijas kartu, kai įvyksta jų proveržis, būnu neapsakomai laiminga.
Dėkoju ir dar ilgai dėkosiu, už tai, kad atvedėte rašymą į mano savaitės ritmą, kaip hobį, kurį apleisti kartais tenka, bet tai be galo sunku. Per pastaruosius metus patobulėjau, tiek, kiek anksčiau sudėjus, pasikeičiau 180 laipsnių kampu ir galiausiai supratau, jog tai kas patinka ir artima padės net ir tada, kai galvoje tik miegas ir tyla. 


Dar ačiū tariu ir už tai, kad Jūs kaip bengališkos ugnelės, užsiliepsnojate ir stipriai degate iki paskutinės akimirkos.
 2014 būna pilni galimybių ir įgyvendintų tikslų, džiaugsmo, kantrybės, meilės, pasitikėjimo, draugystės, šypsenų, teigiamų emocijų ir linksmybių. 
Sėkmės!

0 komentarai (-ų):

Post a Comment

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS