I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

09/12/2013

TUK TUK
Pastarosiomis dienomis laikas bėga greičiau, nei mandarinai dingsta nuo stalo. Dailės darbų baiginėjimai, pasiruošimas peržiūroms ir begalė kontrolinių - tokia mano rutina. Nors tai visai patinka, kartais nelieka laiko net paskaityti knygai, kurią turiu perskaityti iki atostogų, viliuosi suspėti. Visą šį bėgimą praskaidrina lemputėmis papuošti namai ir gatvės, to nepasakyčiau apie miesto eglutę, apie kurią interneto erdvėse kalbama jau keletą dienų. Neketinu aptarinėti čia, todėl žengiu tiesiai prie šio įrašo temos. Šį savaitgalį aš ir mano geriausia draugė Rasa praleidome nuostabiai! Viskas prasidėjo nuo Kalėdinio apsipirkimo ir dovanų ruošimo, kiek vėliau, grįžusios pas mane į namus ir bežiūrėdamos Vienas namuose visas dalis iš eilės, tokia jau mūsų tradicija, sumanėme pamėginti pagaminti Šventinius atvirukus. Tokio rezultato tikrai nesitikėjome, ir visas gaminimo procesas, jis kažkoks magiškas ir užburiantis, pradedi gaminti vieną, ir jau galvoje sukasi idėjos sekančiam. Nuostabus jausmas!! Nežinau kaip Jūs, bet mes rezultatais likome patenkintos 100%. Štai maniškiai:

  

Mūsų vakaras buvo pilnas sentimentalumų ir tradicijų. Žiūrėjome Vienas namuose, Grinčą, dalinomės idėjomis Kalėdoms, žinoma - purtėme mano spintą, kepėm zefyrus ir gėrėme karštą šokoladą. Tai buvo vienas geriausių savaitgalių 2013 metuose!


 Taigi, tikiuosi, jog ir ši savaitė bus ne mažiau produktyvi ir teigiama, kaip praeitoji. 
Linkiu ir kitiems užsikrėsti Kalėdine nuotaika! Iki greito.

5 comments:

 1. Tobuli atvirukai!! :o ♥

  ReplyDelete
 2. Anonymous9/12/13 20:30

  yessss pagaliau sulaukem naujo iraso!

  ReplyDelete
 3. Anonymous9/12/13 20:30

  Elena, priverti džiaugtis su kiekvienu tavo postu:)

  ReplyDelete
 4. assdfghjk, čia mano išsireiškimas į tokius komentarus! dėkoju :)

  ReplyDelete

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS