I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

04/12/2013

TREČIADIENIS
Vienas žodis - tūkstantis jausmų, kitaip nepavadinsiu to jausmo. Teliko nelemtų 20 dienų.
Nors pastarosiomis dienomis vaikštau raudonomis akimis nuo miego trūkumo, pamiegu vos penkias valandas, vis tiek jau jaučiasi pakilesnė nuotaika. Taigi darbai nestovi, laukia dailės atsiskaitymai, artėjant atostogoms, mokykloje begalės kontrolinių ir ne pati geriausia sveikata tikrai nestumia į priekį. Tačiau vis dėl to atrandu laiko pasimėgauti ir ramiais Gruodžio vakarais. Tesiu kasmetines žiemos tradicijas, kurios tikriausiai tokios ne tik pas mane vieną. Šį savaitgalį laukia pirmieji dovanų apsipirkinėjimai, kas yra bene mylimiausias mano dalykas.. Tačiau tikriausiai ne aš viena pagalvoju, ką reiks rengtis per artėjančias šventes, taigi, turiu keletą mažyčių idėjų, kaip pasipuošti su senu ir pamirštu megztiniu.
Visų pirma, negalvok, kad tai kas sena, nemadinga, tai darome beveik kiekvienas žmogus. Juk šį sezoną visos parduotuvės ir mados sostinės užlietos devintojo dešimtmečio mada. Paltų kirpimai, megztiniai ir džinsas užima beveik ne visas lentynas. Tad reikia šiuos drabužius priderinti prie kažko puošnesnio ir dalele prabangesnio. Galiausiai paprastas juodas megztinis gali būti pagražintas spalvingu papuošalu. Galimybių begalė, tik reikia jas realizuoti. 
Man asmeniškai pats gražiausias Kalėdinis derinys yra juoda ir raudona, nes galima labai daug improvizuoti, be to juodais žvyneliais nusėti drabužiai atrodo nuostabiai ir įdomiai. Nors mūsų šalies stereotipams tai gal ir atrodo gana klubiškas įvaizdis, tačiau taip nėra. Dar gražiau polka dots vadinamas audinys, pėdkelnės. Ketinu ir pati pasisemti įkvėpimo iš šių nuotraukų:


Taigi, toks mano trumpas, trečiadieniškas įrašas. Internetinis įkvėpimas.
iki!

4 comments:

 1. Anonymous5/12/13 15:41

  myliu myliu tavo bloga!

  ReplyDelete
 2. Anonymous7/12/13 12:09

  Dazniau rasyk i savo bloga! visados apsidziaugiu kai pamatau kad ikelei ka naujo:>>

  ReplyDelete
  Replies
  1. labai gera skaityti tokius komentarus! su didžiausiu džiaugsmu rašau į blogą, tačiau nuoširdžiai, turiu nedaug laiko ir kartais jo prireikia kitiems darbams, mokslams. bet artėjant atostogoms įrašų tik daugės :)

   Delete

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS