I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

15/12/2013

ŠILUMA
Savaitė pralėkė nepastebimai, nespėjau pasidžiaugti ramiu penktadienio vakaru, o dabar jau žengiame į pirmadienį. Nepamenu, kada paskutinį kartą mėgavausi tokia ramia savaitės pabaiga. Viskas pagal planą, tuo galiu didžiuotis. Nes kai kiti dar tik suka galvas, ka padovanoti artimiesiems ir draugams, mano kambarys vėl pavirto tvarkingu po dovanų pakavimo vakaro. Pats mylimiausias darbas prieš Šventes pakuoti dovanas, įvinioti jas į nuostabų popierių ir suregzti nuostabų kaspiną. Prisipažinsiu, turiu didžiulę maniją dovanų popieriui, vos ne kiekvieną dovanėlę pakuoju į kitokį. Todėl bet koks ėjimas į parduotuvę, kurioje kupinos lentynos popieriaus - kelia alergiją... įdomu, ar kada ją išgydisiu.


Kaip dovanų popierius, taip ir cinamonas. Mėgiamiausias kvapas, cinamono ir vanilės duetas primena Kalėdų rytą ir staigų pašokimą iš lovos,  įsisiautimą į minkštą chalatą. Kvapai, žvakės bei imbieriniai sausainukai sužadina jausmus.

Kai žiemos lietaus lašeliai barbena į langą, šalia garuoja šilta žalia arbata, su milžinišku jauduliu laukiu rytojaus ir visos artėjančios savaitės. Planų begalės, sekundžių milijonai, neatsiskaitytų kontrolinių taip pat ne vienas.. tad aš kimbu į knygas ir outfitų planavimus, šiltus pasisėdėjimus, valandų valandas besitęsiančius pokalbiue ir gimnazijinius vakarus šiltoje mokykloje. 


Iki susitikimo!

4 comments:

 1. kiekvienas tavo postas vis nuostabesnis ir nuostabesnis. Taip ir toliau, Elena, aciu, kad mus dziugini:)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. trūksta žodžių atsakyti į tokius komentarus! :) malonu labaaaai

   Delete
 2. Esi mano mėgstamiausia bloggerė!

  ReplyDelete
  Replies
  1. odie, labai malonu ir gera ir taip toliau, skaitytojai - man pati geriausia dovana prieš Kalėdas!

   Delete

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS