I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

25/12/2013

KALĖDOS
Mielieji, 
Nuoširdžiai sveikinu su didžiosiomis metų šventėmis, kurios kažkuo užburia ir traukia.
Sukurkime jas tokias jaukias, kokias rodo filmuose, o gal nes jaukesnes.
Noriu palinkėti šiltų, ramių, draugiškų, įkvėpiančių, džiuginančių, kviečiančių ir visokių kitokių švenčių.
Man šiais metais šventės ypatingos, nes perdėtai vertinu vertybes ir kitus simbolizmus. Negaliu jų palikti likimo valioje arba tiesiog nekreipti dėmesio, viskas sudėliota iki mažiausių detalių, apskaičiuota ir apgalvota. Tikiuosi, kad tokios Kalėdos, bei Kūčios yra ir Jūsų šeimoje, kupinos supratimo ir meilės.
Žinoma, nepamirškite pasveikinti draugų, galų gale priešų, nes būtent dabar tai reikia daryti, juk kaip sakoma: nauji metai - nauji batai!

Prie šių Kalėdų ypatingumo prisideda ne tik artimųjų, draugų šypsenos, bet ir Jūs. Tai, kad skaitytojų ir peržiūrų daugėja, o komentarų gausa ir teigiamumas tiesiog stebina. Ačiū Jums už viską, už geriausius 9 mėnesius, už įkvėpimą ir galimybes ir tikiuosi, kad ateityje nenuvilsiu.
Na, o kai ryt ryte, susirinkę apsirengę gražiausiomis pižamomis, visa šeima kartu, pakuosite dovanas rastas po eglute, nepamirškite garsiai ištarti ačiū, nes tai taip paprasta!


Linksmų Švenčių!
Visada Jūsų,
Elena.

2 comments:

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS