I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

30/12/2013

GRUODŽIO FAVORITAI
Mėnuo baigiasi, favoritai prasideda. Štai ir rašau pirmąjį mėnesio mėgiamiausiųjų įrašą. Tikiuosi, jog ateityje tokių įrašų tik daugės, nes jie gana spalvingi, atnešantys naujų vėjų į mūsų lentynas.
Net nepastebėjau, kaip mėnuo atėjo į pabaigą. Ryt laikrodis muš dvyliktąją valandą ir mes jau žengsime į naujuosius metus, kurie su savimi atsitemps ne tik tikslų, bet ir uždavinių lagaminus.
Gruodis buvo atradimų ir apmąstymų mėnuo, kupinas gražių pasiekimų. Pamirštas šalikas įgavo antrąjį gyvenimą, o užmirštas tušas išgelbėjo paskutinę minutę. Tad pristatau savo favoritus nr. 1 - RED.

 Raudona - žiemos spalva, tinkanti visur ir kartais sušildanti ne tik ausis, bet ir akis!
Geoffrey Beene kašmyro šalikas | Pupa eyelineris | Orly nagų lakas, tobulai raudonas | Bourjois Paris akių tušas - volume glamour.

Tikriausiai rašydama blogą nebuvau labai išsiplėtusi apie savo simpatiją interjero dizainui, namų kvapams, žvakėms, pagalvėms ir literatūrai susijusiai su šia sritimi. Taigi, su visais šiais smagumynais akis į akį susiduriu bene kasdien. Todėl į mano favoritus pateko ir Designers Guild žvakė, kuri kvepia, kaip pastaruoju metu dėvimas šalikas - šiltu žiemos kašmyru. Šiuo kvapu namai prisipildo jaukumo bei ramybės, kurios kartais tikrai prireikia. Minėtasis brandas gamina ne tik žvakes, tapetus, kilimus ir kitus akį traukiančius dalykus, tačiau leidžia ir knygas, kurios yra tobulas inspiracijos šaltinis. Puslapiai išrikiuoti pagal spalvas ir nuotaikas, kupini atradimų ir smulkių detalių. Tikriausiai ne vieną architektą ar dizainerį kurti įkvepia būtent šis kerintis leidinys.

Tricia Guild knyga - Colour deconstructel | Designers Guild - warm winter cashmeare earthy žvakė

Kas kvepia rožine? Kvepalai. Tikriausiai niekada nepasitenkinsiu Moschino kvepalais bei kūno priežiūros priemonėmis. Ne tik kvapas, bet ir buteliukų dizainas apgalvotas iki mažiausių detalių, nėra prie ko prisikabinti, lyg miegamojo puošmena. Nesenai radau mini rankų kremuką, kuris dvelkia saldžia vanile, toks mažas, jog net gaila naudoti. Prabilus apie kremus, įsigijau pirmąjį BB kremą. Ilgai dvejojau kurį pirkti, galiausiai pasirinkau Maybelline Dream Pure, traukė dėmesį ne tik dėl mano odos atspalviui tinkančio tono ar struktūros, bet ir dėl tam tikrų jo savybių: salicilo rūgšties sudėtyje, saulės apsaugos, nesimatančių paraudimų - būtent tai, ko man reikėjo. Na, galiausiai mano kasdieninis draugas, su kurio susitinkame gana dažnai - Tangle Teezer plaukų šepetys. Galėčiau pavadinti gyvenimo gelbėtoju ir plaukų sergėtoju. Tai ne tik reklaminis triukas, jog šukuojantis šiuo šepečiu plaukai pradeda žvilgėti ir tampa švelnūs - taip yra iš tiesų. Nuo pat pirmosios įsigijimo minutės džiaugiuosi šiuo šepečiu ir tikrai visiems rekomenduoju.

Tangle Teezer plaukų šepetys, rožinė/violetinė | Mochino funny kvepalai | Maybelline Dream Pure BB kremas | H&M mini kremukas rankoms

Na, baigiu savo pirmąjį mėgiamiausiųjų įrašą ir lėkiu ruoštis naujųjų sutikimui.
Sudie!

4 comments:

 1. Kodel nerandu pas tave google connect?? ;o jei neturi pasidaryk! :) bus lengviau sekt naujus postus man :p

  ReplyDelete
  Replies
  1. pasidariau! dėkui už patarimą :)

   Delete
 2. Anonymous2/1/14 20:25

  Kur galima šepetį įsigyti? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš pirkau Vilniaus Akropolyje, Salon+, tačiau dauguma siunčiasi iš ebay, ten pasiūlymų begalės.

   Delete

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS