I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

30/11/2013

23 DIENOS
Dabar atrodo, kad laukti liko tiek daug, o iš tiesų taip nėra. Šiandien prasideda Adventas. Tai - susilaikymo metas. Nuo mažų dienų Advento laikotarpiu tekdavo atsisakyto kažko, didžiausias stebuklas buvo vakare suvalgyti šokoladinį saldainį iš kalendoriaus. Tikriausiai taip buvo kiekvienam, lyg maža tradicija.
Tokios tradicijos taip lengvai nedingsta, net kai mama sako, jog nesu mažas vaikas, kad vėl stovėčiau prie dekoracijų valandų valandas, ar iš gausybės negalėčiau išsirinkti to nelemto kalendoriaus. Tokia pat tradicija mūsų namuose yra ir karštas šokoladas kas vakarą, bei Kalėdinių dainų grojaraštis. Visi turime savąsias tradicijas ir vienaip ar kitaip jas puoselėjame, o tai yra tikros Kalėdos. Tai ne dovanos ar pramogos. Tai nuoširdus dėmesys ir gerumas. Kiekvienas pasirenkame, kur atiduoti savąją duoklę, gal ne visi akivaizdžiai tai parodome, bet stengiamės būti kitokiais. Kai mieste tvyro pakili nuotaika ir žmonės šypsosi - tai tikros šventės. Seniau tikrai pervertinau dovanų svarbą. Nuostabu, jog iš to amžiaus jau išaugau. Ir kai šiemet senelė paklausė, ko norėčiau - sutrikau. Nes tikrai nežinau ko man reikia. Supratau, jog turiu viską - šeimą, geriausius draugus, namus, porą drabužių ir kuo maitintis. Ir kažkokiu materialių dalykų net nereikia. Susimąsčiau apie tuos, kurie kažko neturi, jaučia nepriteklius ar nuoskaudas, ir mes galime jiems padėti. Tai toks metas, kai reikia atsižvelgti ne tik į save, bet ir į kitus.
Kaip bebūtų - visi turime minimalių norų ir šiemetinį wishlistą mintyse kūriau 2 savaites, bet atsirado tik keli menki komponentai.

Nuorodos:

Iš tiesų, visiškai nesvarbu ką rasime po eglute Kalėdų rytą, svarbu, kad tą rytą nubustume su šypsena :)
P.S. nuo šiandien pradedu foto išbandymą instagram paskyroje @urbonaviciute
Iki greito!

0 komentarai (-ų):

Post a Comment

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS