I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

23/11/2013

 Olia! Niekada gyvenime nebuvau taip giliai įsimylėjusi, ko? Juodos spalvos ir aukso. Tikriausiai nebe pastebiu gražesnio derinio, tikriausiai analogų ir nebėra. Bene visą laiką buvau juodos heiterė - tinkamiausias išsireiškimas. Turėjau tik porą marškinėlių ir džinsus ir šie tikrai nebuvo mano mėgiamiausi drabužiai. O dabar spinta pavirto į tikrą juodos imperiją, Tokiais atviravimais pradedu jau žadėtą - žiemos must have įrašą!

Ne paslaptis, jog kiekvieną sezoną išlieka bent dalelė panašumų, šiemet šią poziciją priėmė kailis. Madingas bei stilingas visuomet, tik dabar - ypatingai. Nenutuokiu, kodėl keli blogeriai nepaminėjo šio aspekto. Tačiau topbrandų: Lanvin, Louis Vuitton ir mano favorito - Gyvenchy, kolekcijų neįsivaizduojame be prabangių kailinių apykaklių ar švarkų, plus! mūsų kraštuose, speigiant -19 pats tinkamiausias lauko drabužis yra kailinukai!
Printai, printai, printai! Gyvūnai, veidai, sushi ant mylimiausio rūbo? Būtent šį sezoną tai geidžiamiausi drabužiai nuo prabangos. O gal baroko stiliaus arkos puošia tavo sijoną? Bet kas, kur matysi nors keli pixeliai ar kompiuterinis montažas - turi pajudėti iš tavo spintos į gražiausias fashionistų pramintas gatves. Gyvenchy, Kenzo ir Just Cavalli - grožis akims.
JUODAir pilka, tobulai dera su viskuo, niekada nebūna mažai ir niekada nebūna daug. Tikriausiai greit nusibosta, tačiau ir vėl greitai ima patikti, šį sezoną  ypatingai daug paltų, neišsiskiriančių, bet madingų, juoda ir pilka, kartu ar atskirai, visad atrodo pritrenkiančiai. Paprastumu ir funkcionalumu pasižymintys mados namai Calvin Klein, sukūrė bene žaviausią sezono kolekciją, juoda oda, juodas veltinis, juodas šilkas.
Gold, gold everywhere, prabangu, bet kartu ir paprasta, nereikia galvoti ir ypatingai derinti, nereikia slėpti masyvių papuošalų kilmės, nebijokit derinti prie džemperių ir sportbačių, juk tai visad madingas swag, auksiniai drabužiai pasiekia tobulybę išskirtinomis progomis, o aksesuarai praturtina kasdieninį outfitą ir tai nuostabiausiai atskleidė, žinoma, kaip visada, Dolce Gabbana.
Na ir paskutinis iš mano must have penketuko - army stilius. Parka striukės, camo audinys, odinės rankovės, kailio ir veltinio derinys - paprasta ir labai šilta, prie šių dar galime priskirti languotus marškinius ir leggingsus su oda. Galbūt garsiausi mados namai ir nepristatė šių kolekcijų. Tačiau orientuotai į mūsų klimatą - tai nuostabus pasirinkimas, paprasta, kasdieniška ir gražu, o ką jau kalbėti apie striukes ir švarkus? Šilčiausi ir tinka prie visiškai visko!
Štai, toks mano trumpas must have įrašas, ateityje ketinu apžvelgti aksesuarus ir avalynę, bet kadangi žiema neskuba mūsų aplankyti, taip pat nelekiu ir aš. Iki greito!

2 comments:

  1. tu myli viską, kas yra 'pigi' mada. myli viską, kas tampa populiaru gatvėj ir tiek. pabandyk surasti savitą stilių. Kaip matai, dabar auksinėm grandinėm, kailiuku ir kareivišku paltu su odinėm rankovėm visos mergaitės mai sushi sėdi

    ReplyDelete
    Replies
    1. priimsiu kaip kritiką. D&G, Calvin Klein, ir t.t. yra labai pigi mada. lol. aš kalta, kad žmonės gražiai rengiasi? ne.

      Delete

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS