I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

01/11/2013

OOTD: #4
Sveiki, sveiki, sveiki!!
Na štai ir prasidėjo paskutinysis šio rudens mėnuo. Suvokiau, jog naujoje mokykloje jau leidžiu trečią mėnesį ir net nepastebėjau, kaip dailėje įpusėjo pusmetis. Kai mama jau perka dovanas Kalėdoms ir kasdien traukiu vis šiltesnį megztinį, nebe pastebiu kaip bėga laikas.
Štai ir praūžė mūsų taip lauktas halloween. Nors nepavyko tobulai įkūnyti Kelly Osbourne, tačiau pirmą kartą persirengti ir tam paaukoti daugybę laiko buvo taip gera!!
Tad savo makiažui ir šukuosenai naudojau šias priemones:
Schwarzkopf Go2be plaukų laką ir pudrą | Crazy Color rožinius plaukų dažus | Mary Kay timewise makiažo pagrindą "beige 3" | Color Trend pudrą, nežinau kokią spalva, nes tiesiog neturėjau šviesesnės | Maybelyne akių tušus: mėlyną Volume Express ir juodą Colossal (kuris yra bene mėgstamiausias kasdieniniam makiažui sukurti) | dar pasirinkau Manhattan akių pieštuką ir paprasčiausią vazeliną lūpoms, kuris suteikia natūralų žvilgesį. Žinoma, vėjavaikiška rožinė šukuosena pareikalavo daugiausiai laiko, tačiau tai ir buvo pagrindinis vakaro akcentas.


Na štai, vakaras prasideda ir tikriausiai vienintelė fotografija, kurioje aš be palto, nes tiesiog jis labai tiko, ir dar nesuvelti plaukai, kurių iššūkavimas naktį man trūko 20 minučių .

  
Taigi, pajudėjome iš namų, kai buvo jau gana tamsu, važiuoti autobusu buvo ypatingai linksma, nes įlipus visi nusekė žvilgsiais, o vėliau pradėjo šnibždėtis, kas nebuvo keista atsižvelgiant į vakarikštį mūsų outfitą.


Apie visą vakaro seką, net nėra prasmės kalbėti, nes tai tikrai painiava. Daugiausiai ką galiu pasakyti, jog niekada nesulaukiau tiek dėmesio, nes kai ėjome vakare pas Kotryną teko susidurti ne su viena miesto grupuote, tad šio vakaro nepamiršiu niekad, neišdildoma patirtis ir begalės juoko!


Tikiuosi ir Jūs puikiai atšventėte halloween, bei sulaukėte tiek daug dėmesio, nes tokia šios šventės prasmė. Viliuosi, kad kitais metais vyks įdomesnių renginių ir prisijungs daugiau žmonių, nes sulaukėme ir tokios replikos "Kas jums čia, halloween'as?", nežinau kas tuo metu buvo panelės galvoje. 
Labos!

0 komentarai (-ų):

Post a Comment

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS