I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

10/11/2013

OOTD: #6
 Tiek beliko iki Kalėdų. Kai parduotuvių lentynos jau pilnos dovanų, dekoracijų ir kvapnių žvakių, sunku būtų neskaičiuoti likusių dienų. Ne tik galvoje, bet ir užrašuose pildosi dovanų sąrašai, atostogų planai ir kiti mieli dalykai. Turėjau begales laiko viskam apmąstyti ir pakeisti požiūrį, nes 5 dienas tūnoti namuose buvo gana pasyvu. Tačiau jau ryt iš pat ryto kimbu į 44-ių dienų maratoną!
O šiandien mano tikslas jums yra toks - pristatyti mini fotosesiją. Mane fotografavo nuostabi draugė Kotryna. Buvo viena įsimintiniausių šio rudens dienų, nes saulė ne tik švietė, bet ir šildė. Taigi, tądien dėvėjau leggings - zara | striukė - primark | rankinė - aldo | kepurė ir marškiniai - new look | aulinukai - vagabond | akiniai - top shop.


Tikiuosi, jog ne aš viena jau mąstau apie Kalėdas, kasdien nepalieku namų be pirštinių ir šilto šaliko, bei vakarais jaukumą sukuriu žvakėmis.
Geros ir produktyvios savaitės, Skaitytojai!


1 comment:

  1. Labai labai, Elenyt! Dar prisiminus tavo praitu metu laiskelius! <3

    ReplyDelete

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS