I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

29/10/2013

MINTYS KARTAIS VARGINA
Nepradedu atsiprašinėti. Ir pripažįstu, jog nerašiau čia, nes nenorėjau. Neturėjau jokio įkvėpimo ir mieliau rinkausi namų darbus, bei knygų skaitymą, nei atviravimus internetinėje erdvėje.
Pradėsiu nuo pasikeitimų, kurių šiuo metu yra itin daug. Vėl pamilau knygų skaitymą, nors niekada jo nevengiau, dabar skaitau itin daug ir atostogų vakarus mieliau leidžiu namuose, nei mieste su draugais. 
Taip pat pradėjau skaityti vis daugiau internetinių blogų, tačiau ne tik apie madą, ketinu atlikti blogų apžvalgą, bet nepažadu, jog tai bus greitais, nes nenoriu atlikti skubotų išvadų.
Trečiasis pasikeitimas gyvenime, tai, jog tapau labai pedantiška, užsibrėžiu vis didesnius reikalavimus ir darbų nenukeliu rytojui, na, deja, ne visada taip pavyksta, tačiau ne tik aš įžvelgiu progresiją šiame procese.
Ketvirtasis dalykas, tai jog noriu pasižadėti keletą dalykų ir STENGTIS JUOS ĮVYKDYTI, jeigu nepavyks, tai teiskite mane ir nebūsite kaltinami.. 
 Tad Jūsų dėmesiui mano pirmieji pažadai:
 • į blogą rašyti ne rečiau nei kas 2 savaites
 •  atlikti rudens/ žiemos sezono apžvalgą
 • pristatyti mano sezono favoritus
 • įkelti daugiau nuotraukų ir kasdieninių, paprastučių outfitų
 • namų darbus atlikti šeštadieniais ir mėgautis melancholiškais sekmadieniais, tai ketinu padaryti jau visus metus, bet nepavyksta
 • kelti daugiau nuotraukų su trumpais aprašymais
Kol kas tik tiek mano reikalavimų sau, nuoširdžiai laukiu Jūsų pasiūlymų, nes privačiomis žinutėmis gaunu daug pastebėjimų ir peržiūrų skaičius, net nesilankant ir neatnaujinant tinklaraščio - kyla, o komentarų kaip nėra - taip nėra.
Tad noriu palinkėti kuo geresnių atostogų ir lekiu gintis kovoje su peršalimu..
Iki!
_______________
 P.S. viena rudeniškiausių ir mano mėgiamiausių dainų - rekomenduoju paklausyti!  


2 comments:

 1. Paprastutis patarimukas - rašyk dėl savęs, tada, kai tu to nori, ne dėl peržiūrų ne dėl komentarų skaičiaus ir pamatysi, kaip visi tie pasižadėjimai sau taps nebe nepasiekiamu tikslu,o kasdiene malonia veikla ;)
  O ir beje smagu paskaitinėti tavo blog'ą :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dėkui, pilnai sutinku su tavo nuomone. tiesiog, kad ir kaip norėčiau tai daryti dėl savęs, vis tiek rašau ne tik sau. ir įdomu kas ne taip, ir nesinori apvilti ir t.t. na bus matyti, kaip laikysiu savo pažadus :)

   Delete

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS