I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

30/10/2013

HALLOWEEN
Sveiki, niekada nekreipiau itin didelio dėmesio į bet kokias šventes, apart Kalėdų. Bet šiais metais kažkas nutiko, pamėgau draugų gimtadienius ir pirmą kartą gyvenime švenčiu halloween. Kuris bus ryt.
Šiai dienai emociškai ruošiuosi jau dvi savaites, bet nenoriu atskleisti kas būsiu, tegul tai lieka mažyte staigmena...
Tad norėčiau pasiūlyti keletą itin paprastų būdų, kuo išsiskirti šią dieną, juk per halloween reikia atrodyti kuo įdomiau. Tad ieškokite senai stalčiuose užmirštų tatuiruočių, tepkitės grimą ir blizginkite senelio batus, nes šventė jau ryt.

Taip, mūsų šalyje ir bene visoje šiaurės rytų Europoje, tai nepopuliari šventė, bet minimaliai papuošti namus moliūgų niekas nedraudžia. Galbūt į namus nepasibels maži vaikučiai apsirengę raganomis, nes tai labiau primintų užgavėnes, tačiau prie lauko durų niekas nedraudžia uždegti žvakių, kurios atrodys nuostabiai ir sukurs nuostabią atmosferą.
Na, o dabar, eilė drabužiams, pats paprasčiausias būdas išsiskirti, yra nuostabus makiažas. Galbūt mūsų mąstymas yra per siauras, kad rengtumėmės tarptautinėmis žvaigždėmis, kas populiaru JAV, ar nenorite atrodyti banalokai, pasirinkus lady gagos įvaizdį, tad siūlau paprasčiausius animacinių filmukų herojus.
Praktiškai visi turime mickey mouse ausytes, belieka apsivilkti baltus marškinukus, klasikinį švarką, parausvinti skruostus, nuspalvinti nosytę juodai ir vuolia.


O kiek personažų galima įkūnyti pasidabinus paprasta bandana skarele? Tereikia pamėginti keletą skirtingų mazgų, tam paaukoti seną sudūlėjusią maikutę ir Tu jau pasiruošęs!!
Karpant bet kokį medvilninį drabužį galima sukurti kaukolės veido skyles arba paprastai sudraskyti, aptaškyti raudonais dažais ir atrodys nepriekaištingai.
Kokia Jūsų nuomonė apie šią dieną?
Štai kokį makiažą pabandymams pasirinkau aš:


0 komentarai (-ų):

Post a Comment

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS