I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

07/04/2013

TEBŪNIE ŠVARA
Pagaliau atsirado nors vienas savaitgalis, kurį praleidau namuose. Buvau užsibrėžusi keletą tikslų susijusių su mokyklą ir ne tik. Nors geografijos pratybų darymas nebuvo pati maloniausia savaitgalio pradžia, už lango šviečianti saulė ir parke besišnekučiuojantys žmonės įkvėpė imtis svarbesnių darbų. Visada opi problema namuose buvo nuo drabužių pertekliaus lūžtančios spintos. Tiek mano, tiek mamos, jos netgi visa drabužinė, dažniausiai būdavo perpildytos. Todėl šį savaitgalį nusprendėme atsikratyti senų skarmalų, o džinsų, kuriuos jau metus ketiname paverti šortus, tiesiog lengva ranka išmesti. Dabar gera atsidaryti spintą ir matyti viską tvarkingai sudėta į savo vietas, o ir stalčiai atsidaro žymiai lengviau. Pagaliau žieminiai ir jau senokai pamiršti megztinai surado savo vietą dėžėse, kur galės pasiilsėti iki kitos žiemos. 5 valandų darbas: 


Žinoma, radau ir keletą užmirštų drabužių, kurie jau senai laukia šiltesnių orų, bet kitą kartą ketinu pademonstruoti daugiau išskirtinių ir mylimų drabužių, bet ši suknelė įsigyta praeitą vasara jau senai gulėjo neliečiama, pernai buvo madinga, dabar dar madingesnė.

Taip pat noriu pasigirti vienu puikiu spintos vietos taupymo daikčiuku, tai diržų kabykla, ją įsigijau ikea parduotuvėje, tai kuo puikiausiai talpina diržus,kaklaraiščius ir retai nešiojamus kitus drabužių aksesuarus, ir atrodo tikrai puikiai! 


Pagaliau, jau metus naujuose namuose vietos nerandantys ir migruojantys tarp spintų drabužiai, rado savo vietas. Tikiuosi, kad ilgai švarkai kabės savo vietose, spalvotų kelnių, kurias aš taip myliu, tik daugės. 
Tebūnie tvarka ir švara, juk pavasarį mums to ir reikia!


Tad atsikračiusi 24 nenešiojamų marškinėlių, 13 megztinių ir kitos galybės drabužių, galiu būti rami, kad kitiems jų reikia labiau nei man. Nusprendžiau juos paaukoti labdarai, gal kas nors juos ne paprastai dėvės, o sugebės sukurti kažką naujo? Ką apie tokį sprendimą manote Jūs? :)


2 comments:

  1. Manau, kad tavo pasirinkimas nebenešiojamus drabužėlius atiduoti labdarai yra labai geras.. :)

    ReplyDelete

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS