I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

15/04/2013

SVEIKI GYVI
Senai matyti, bet tikrai nepamirši, skaitytojai!
Nors senai čia berašiau ir nepažadu rašyti dažniau, turiu pačių puikiausių linkėjimų ir emocijų. Gal blogo pradžia buvo daug žadantis kasdieninis nusipaistymų rašymas, tačiau nenoriu rašyti apie nieką. Kaip ir visi matote - už lango pats geriausias oras, kaip pusę pavasario pragyvenus minusinėje temperatūroje ir senai nusibodusiuose batuose, dabar viskas kitaip. Pagaliau galima eiti nerūpestingai atsilapojus paltą ir be storo šaliko, o popietes leisti terasoje, besimėgaujant +17 laipsnių karščiu. Nežinia kodėl, bet man vis dar norisi rašyti šalčiu, tikriausiai per beveik pusę metų trūkusios žiemos išsivystė nekoks refleksas.
Bet trumpos naujienos yra tokios, kad praeitą savaitgalį parūžė mano gimtadienis. Ir dabar taip keistą sakyti, iš dalies tokį mažą, o man didelį skaičių -15! Nors prieš gerą mėnesį bandžiau išvengti draugų klausimų apie artėjantį gimtadienį, per atostogas nusprendžiau ir tą pačia dieną išdalinau kvietimus į jį. Tiesą sakant, net nesitikėjau sulaukti tiek daug dėmesio, gražių žodžių ir palinkėjimų. Nešneku net apie puikias dovanas, apie kurias papasakosiu metų eigoje, nes gavau 6 knygas, kurios visos yra tikrai puikios! Žinoma, negaliu nepasigirti ir labai ilgai laukta ir tikėtasi dovana - bilietu į Lanos koncertą Todėl jau dabar, ką nuveikti ir kaip apsirengti tomis dienomis sostinėje, kirbą mintys. Taigi pristatau, daugelio blogerių jau pamėgtą būdą kaip parodyti ir neišsiplėsti, ką veikiau ir kuo gyvenu, "rubriką" insta weekly :)
Taip pat noriu trumpai papasakoti apie savo gimtadienio outfitą - pasirinkau juodą spalvą ir odą. Odinis klostuotas sijonėlis ir jau DIY įraše matytas odinis švarkas su spygliukais puikiai derėjo ir neatkreipė daug dėmesio, taip pat auksiniais "žasytės kojele" žvyneliais siuvinėta palaidinė ir rožiniai plaukų galiukai rodė kažką naujo ir namatyto.
Jūsų akims ištraukos iš mano gimtadienio ir keli outfitai:


P. S, Skaitytojai, pamirškite telefonus ir kompiuterius ir išlįskite į kiemą, negalvodami ką apsirengti :)

0 komentarai (-ų):

Post a Comment

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS