I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

01/04/2013

KRUVINOJI MERĖ
Nors įrašo pavadinimas primena garsųjį kokteilį, šįkart tai apie kruvinosios Merės madą. Tikriausiai visi esate bent truputį girdėję apie fantastinius filmus. Nors daugelis žmonių jų nemėgsta, ypatingai didelio pasaulinio pasisekimo sulaukė prieš ketverius metus kino ekranuose pasirodę filmai apie vampyrus. Žinoma, visos paauglės mergaitės puolė pirkti marškinėlių su aktorių atvaizdais, kurti vampyriškas istorijas ir kaip maniakės ieškoti geltonai raudonų kontaktinių lęšių. Tačiau šis įrašas ne apie tai.  Kiekvienais metais madoje išvystame kažką naujo. Prieš keletą mėnesių praūžusiose Paryžiaus, Milano madų savaitėse buvo apstu balto grimo, vampyriškų skruostikaulių, dirbtinio sukandimo. Tačiau kas tai? Šį klausimą galime užsiduoti patys sau, nes dizaineriai teigia, jog tai tik sumanumo ir naujovių demonstravimas. Ryškiai ir nesveikai balta oda vieniems kelia pasibjaurėjimą, kitiems makiažo perteklių, o tretieji teigia, jog tai aristokratiškumo madoje požymis.


Bet tai pastebime ne tik aukštojoje madoje. Ši mada jau įžengė ir į gatves. Vis dažniau įvairiose parduotuvėse galime išvysti ale kruvinų aksesuarų, marškinėlių ar žudynes primenančius batus.


Bet ar tik kartasi visa ši kruvinoji mada neprimena jau legenda tapusio Don Ed Hardy?
Tetrūksta tik kaukolių, durklų ir truputėlio daugiau kruvinų rožių.
Štai toks trumpas, ir raginantis susimąstyti ar mada netampa žiauri, sekmadienio pasirinkimas.
Jums spręsti ar kartais nepaįvairinus rutinos ryškesniu lūpdažių ir vieną dieną nekreipti dėmesio į nemigą išduodančius tamsius paakius.
________________________________________________________
 Ir mažas, neturėjimo ką veikti eksperimentas. Gyvos Rozali ir Bela?
...Gal kas jau gali įrašti mus į helovyno vakarėlio sąraša?


0 komentarai (-ų):

Post a Comment

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS