I'm Elena, lithuanian girl living and studying graphic design in London. My biggest inspiration is architecture and design. But fashion is my passion. contact me: urbonaviciuutee@gmail.com

26/03/2013

MADOS INFEKCIJA. RUDUO - ŽIEMA' 13

Štai ir praūžė visų taip laukta mados infekcija.
Nors tik dabar susiruošiau parašyti, tai nereiškia, jog likau nusivylusi.
Atvirkščiai. Ši mados infekcija, ne veltui traktuojama, kaip viena geriausių, mane nustebino šimtu kartų labiau, nei tikėjausi. Nors turėjau bilietą tik vienai dienai, įspūdžių buvo per akis. Renginys kaip visada - vėlavo gerą valandą. Tačiau laukimas neprailgo, nors ir kieme teko laukti -13 laipsnių šaltyje, nuoširdūs žmonės ir stilinga aplinka viską keitė. Norėčiau pradėti nuo to, kad daugybė fašionistų laužė galvas, dienų dienas, kaip apsirengti. Aš pasirinkau juodą spalvą ir ryškų lupdažį, taip norėdama smarkiai nesureikšminti išvaizdos. Taigi susiradau prieš keletą metų praūžusios mados infekcijos pirkinį - Sandros Straukaitės tuniką, prie jos priderinau paprastus legingus ir seniau DIY įraše pagamintą odinį švarką suspygliukais. Nors šukuoseną teko pasidaryti sumanesnę ir mano ryškus makiažas iš toli rėžė akį, jaučiausi kuo puikiausiai:


Šiemet, kaip niekada, buvo išdalinta labai daug akreditacijų, todėl praktiškai visi geriausi lietuvos blogeriai, pertraukų metu, ar prieš renginį, galėjo pabendrauti. Sutikome keletą vienų mano mėgstamiausių blogų autorių, tai: Deimantė, Sandra, Gabrielė, Daria, Kotryna. Bet čia noriu parašyti ne apie tai, kaip kas atėjo apsirengęs. Noriu apžvelgti penktadienį pristatytas kolekcijas.

labàdienà [Injekcija]
Tai dviejų jaunų kūrėjų projektas, pristatytas mados injekcijoje. Nors jauni kūrėjai turi mažai patirties mados industrijoje, ši kolekcija tikrai nebuvo viena prasčiausių. Natūralūs ir niūrių spalvų audiniai verčia susimąstyti apie šiandienos visų žmonių panašumą, bet taip pat ir skatina susimąstyti apie, tai, kaip galime išsiskirti iš minios.

____________________________________________________________________
Laura Dailidėnienė.
Tai, jau visiems gerai žinomos ir dešimtį metų pristatinėjančios, kūrėjos darbas. Ši dizainerė dar žinoma pavadinimu "Daili". Kolekcijos pavadinimas "SAP". Kolekcija pasižymėjo kailiais, oda ir šilku. Nors vėlgi nebuvo matyti daug ryškių spalvu ir pagrinde dominavo balta/pilka/ruda/bordo, modeliai avėjo ryškiaspalviais ir vasaros sezono spalvas primenančiais bateliais. 

 
_______________________________________________________________________
Lilija Larionova
Kolekcija man nepaliko didelio įspūdžio. Tačiau senokai matytos formos ir moterų mada pritaikytą vyrams, mados infekcijoje buvo kažkas naujo. Kailis, vilna, džinsas - pagrindiniaiaudiniai. Spalvos taip pat nebuvo ryškios.
  
______________________________________________________
Ieva Daugirdaitė
Mano naujas atradimas. Skaičiusi apie ir mačiusi šios kūrėjos darbus esu. Tačiau niekada jais nesusižavėjau. Nematytos ir senai pamirštos drabužių formos. Labai tinkamai ir subtiliai derinama oda. Kūrėja pristatė 18 modelių, skirtingų ir geresniu vienas už kitą. Tikėkimės, kad ir toliau dizainerė stebins mus drabužiais, kurie kasdieną paverčia švente.

_______________________________________________________
Eva Baliul
Pristatė kolekcija, kuria bene labiausiai nusivyliau. Po injekcijos iš šios kūrėjos tikėjausi žymiai daugiau. Paprastai, dizainerė kurdavo drabužius ne tik pristatymui, jie buvo pritaikomi ir kas dieną, tačiau ši kolekcija man priminė senai sudegusį teatrą ir Alisą stebuklų šalyje. _________________________________________________
Sandra Straukaitė
Dizainerė, kuriai nereikia reklamos, kurios kūryba nei karto manęs nenuvylė. Drabužiai, kuriuos galime jausti, kuriuos dėvėti nereikia sumanumo. Apranga, kuri tinka vaikinui ir moteriai. Spalvos, formų dinamika. Ant podiumo atgimė septinesdešimtųjų metų žmonės, vaikinai tvarkingais kostiumais su skrybėlėmis ir jų mylimosios pasidabinusios ilgomis pirštinaitėmis, nuostabiai prižiūrėta šukuosena ir subtiliais aukštakulniais. Tokia aukštąją madą mums pademonstravo viena geriausių Lietuvos kūrėjų traktuojama Sandra Straukaitė.
 

__________________________________________________________
Diana Paukštytė
Kolekcija, kuri netelpa į rėmus. Boho Chic - tai naujai prikeltas menas, jau porą metų dominuojantis džinsas, baltiniai, tvarkingų mergaičių netvarkinga apranga - viskas viename. Dozė perfekcionizmo, kuri primena pavasarį, ne rudenį. Įmantrių modelių švarkai, prastai išgarinti sijonai ir kiti studentišką gyvenimą primenantys dalykai. Kiekviena detalė apgalvota iki smulkmenos. Tai dizainerės manieras išryškinanti kolecija, kuri įkvėpia į viską žiūrėti kitaip, o madą tiesiog pajausti.
 
___________________________________________________________
Egidijus Sidaras mados namams “CANTAS”
Kasdieninė mada, kuri tinka ir specialioms progoms. Paprastumas ir subtilumas atrandamas per formą, nematyti audiniai ir vyriški kostiumai atrodantys, lyg aštuoniasdešimtųjų pižamos. Beretės ir kitos šmaikščios aprangos detalės - tipinė Egidijaus Sidaro kūryba. Beje, pats kūrėjas išėjo tarp daugelio kitų modelių ir taip sulaukė dar daugiau dėmesio.

Štai tokios kolekcijos buvo pristatytos. Girti ar kritikuoti - pasirinkite patys.
Noriu pasikartoti - nesu mados žinovė, kritikė ar ekspertė, tai tik mano subjektyvi nuomonė.
Štai dar keletas mados infekcijos akimirkų:


0 komentarai (-ų):

Post a Comment

Powered by Blogger.

Translate

FOLLOWERS